RN73R1ETTP4300F50
MFR.Part #
RN73R1ETTP4300F50
JLCPCB Part #
C4312555
Description
-55℃~+155℃ 430Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS