RK73G1ETTP4991C
MFR.Part #
RK73G1ETTP4991C
JLCPCB Part #
C4043080
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.99kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS