RN73H1JTTD3790B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3790B10
JLCPCB Part #
C4234389
Description
-55℃~+155℃ 100mW 379Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS