SG73S2BRTTD1R1J
MFR.Part #
SG73S2BRTTD1R1J
JLCPCB Part #
C5916491
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS