RN73H2ETTD55R6A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD55R6A25
JLCPCB Part #
C4008956
Description
-55℃~+155℃ 250mW 55.6Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS