SG73S2ATTD4642F
MFR.Part #
SG73S2ATTD4642F
JLCPCB Part #
C4163544
Description
-55℃~+155℃ 250mW 46.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS