RK73G1ETTP4752C
MFR.Part #
RK73G1ETTP4752C
JLCPCB Part #
C4134968
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47.5kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS