RN73H1ETTP7230C25
MFR.Part #
RN73H1ETTP7230C25
JLCPCB Part #
C4170353
Description
-55℃~+155℃ 63mW 723Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS