RK73G1ETTP4752D
MFR.Part #
RK73G1ETTP4752D
JLCPCB Part #
C2583684
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS