SG73S1ETTP513G
MFR.Part #
SG73S1ETTP513G
JLCPCB Part #
C4067330
Description
-55℃~+155℃ 125mW 51kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS