RK73G1ETTP4703D
MFR.Part #
RK73G1ETTP4703D
JLCPCB Part #
C4208758
Description
-55℃~+155℃ 100mW 470kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS