RK73G2BRTTD1822D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G2BRTTD1822D
JLCPCB Part #
C6269996
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 18.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS