RN732BTTD4171F100
MFR.Part #
RN732BTTD4171F100
JLCPCB Part #
C4070254
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.17kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS