RK73G1ETTP4640C
MFR.Part #
RK73G1ETTP4640C
JLCPCB Part #
C2581190
Description
-55℃~+155℃ 100mW 464Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS