RN73H1JTTD6341F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD6341F10
JLCPCB Part #
C4234115
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.34kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS