SG73P2E1RTTD4643D
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD4643D
JLCPCB Part #
C6295404
Description
-55℃~+155℃ 1W 464kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS