RK73G1ETTP4641C
MFR.Part #
RK73G1ETTP4641C
JLCPCB Part #
C2580999
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.64kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS