MCR01MRTF5362
MFR.Part #
MCR01MRTF5362
JLCPCB Part #
C19453378
Description
-55℃~+155℃ 53.6kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS