RK73G1ETTP4422C
MFR.Part #
RK73G1ETTP4422C
JLCPCB Part #
C2580609
Description
-55℃~+155℃ 100mW 44.2kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS