RN73H2ETTD35R7D25
MFR.Part #
RN73H2ETTD35R7D25
JLCPCB Part #
C4166766
Description
-55℃~+155℃ 250mW 35.7Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS