RK73G1ETTP3923D
MFR.Part #
RK73G1ETTP3923D
JLCPCB Part #
C2579454
Description
-55℃~+155℃ 100mW 392kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS