RK73G1ETTP3921D
MFR.Part #
RK73G1ETTP3921D
JLCPCB Part #
C3982107
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.92kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS