RN73R1ETTP94R2F50
MFR.Part #
RN73R1ETTP94R2F50
JLCPCB Part #
C2499842
Description
-55℃~+155℃ 50V 63mW 94.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS