RK73G1ETTP3571F
MFR.Part #
RK73G1ETTP3571F
JLCPCB Part #
C4133422
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.57kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS