RK73G1JTTD1242F
MFR.Part #
RK73G1JTTD1242F
JLCPCB Part #
C2580435
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS