RK73G1JRTTD1240F
MFR.Part #
RK73G1JRTTD1240F
JLCPCB Part #
C5851172
Description
-55℃~+155℃ 100mW 124Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS