RK73G1ETTP3573F
MFR.Part #
RK73G1ETTP3573F
JLCPCB Part #
C2578197
Description
-55℃~+155℃ 100mW 357kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS