RN732BTTD2131F10
MFR.Part #
RN732BTTD2131F10
JLCPCB Part #
C4350495
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.13kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS