RK73G1ETTP2942D
MFR.Part #
RK73G1ETTP2942D
JLCPCB Part #
C2579835
Description
-55℃~+155℃ 100mW 29.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS