RN73H2ETTD3742F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD3742F50
JLCPCB Part #
C4207279
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 37.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS