SG73P2E1RTTD6651F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD6651F
JLCPCB Part #
C6295418
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.65kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS