RK73G2ATTD2432D
MFR.Part #
RK73G2ATTD2432D
JLCPCB Part #
C6270783
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS