RK73G1ETTP7870C
MFR.Part #
RK73G1ETTP7870C
JLCPCB Part #
C2580900
Description
-55℃~+155℃ 100mW 787Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS