RK73G1ETTP2872C
MFR.Part #
RK73G1ETTP2872C
JLCPCB Part #
C2581011
Description
-55℃~+155℃ 100mW 28.7kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS