RK73G1ETTP1870C
MFR.Part #
RK73G1ETTP1870C
JLCPCB Part #
C2581080
Description
-55℃~+155℃ 100mW 187Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS