RK73G1ETTP2672C
MFR.Part #
RK73G1ETTP2672C
JLCPCB Part #
C4355986
Description
-55℃~+155℃ 100mW 26.7kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS