RK73G1ETTP2612C
MFR.Part #
RK73G1ETTP2612C
JLCPCB Part #
C4068734
Description
-55℃~+155℃ 100mW 26.1kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS