RK73G1ETTP2673C
MFR.Part #
RK73G1ETTP2673C
JLCPCB Part #
C3940321
Description
-55℃~+155℃ 100mW 267kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS