RK73G1ETTP2671C
MFR.Part #
RK73G1ETTP2671C
JLCPCB Part #
C2580960
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.67kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS