RK73G1ETTP2323C
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G1ETTP2323C
JLCPCB Part #
C2580517
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 232kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS