RN731JTTD1801A25
MFR.Part #
RN731JTTD1801A25
JLCPCB Part #
C3990651
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS