RK73G1ETTP2320C
MFR.Part #
RK73G1ETTP2320C
JLCPCB Part #
C2581196
Description
-55℃~+155℃ 100mW 232Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS