RN73R2ETTD1540D50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1540D50
JLCPCB Part #
C4188984
Description
-55℃~+155℃ 154Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS