RK73G1ETTP2200F
MFR.Part #
RK73G1ETTP2200F
JLCPCB Part #
C2577775
Description
-55℃~+155℃ 100mW 220Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS