RK73G1ETTP2202F
MFR.Part #
RK73G1ETTP2202F
JLCPCB Part #
C2582139
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS