HV732BRTTD1913F
MFR.Part #
HV732BRTTD1913F
JLCPCB Part #
C6060524
Description
-55℃~+155℃ 191kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS