SR732ETTD4R02F
MFR.Part #
SR732ETTD4R02F
JLCPCB Part #
C2600641
Description
-55℃~+150℃ 4.02Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS