HV732BTTD2053F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV732BTTD2053F
JLCPCB Part #
C4296172
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 205kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS