RK73G1ETTP1820C
MFR.Part #
RK73G1ETTP1820C
JLCPCB Part #
C3948504
Description
-55℃~+155℃ 100mW 182Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS