RK73G1ETTP1821C
MFR.Part #
RK73G1ETTP1821C
JLCPCB Part #
C2580918
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS